5 °C

TurkishExporter ile Güney Amerika'dan Batı Afrika'ya...

"TurkishExporter  ailesine  katılmaktan dolayı mutluluk duyuyor ve biz müşterilerine sundukları ayrıcalıklı hizmet ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz."

TurkishExporter ile Güney Amerika'dan Batı Afrika'ya...

Demirsan Soğuk Çekme Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak demir- çelik tel sanayindeki 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimimizi yansıtarak meydana getirdiğimiz kaliteli ürün yelpazemizi dünyada daha bilinir hale getirmek için özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her yıl büyüyen ülke ekonomimizin başlıca  lokomotif sektörlerinden biri olan demir-çelik sektörü, ülkemiz ihracat rakamlarına yapmış olduğu katkıları artırararak sürdürmektedir. Özellikle faaliyette bulunduğumuz endüstriyel tel üretiminde İhracat rakamlarına yapmış olduğumuz her katkı bizi mutlu etmekte ve daha da hırslandırmaktadır.

Uluslararası pazarda, rekabet koşulları göz önüne alındığında, teknolojik gelişmeleri takip etmek , kaliteli insan gücüne sahip olmak ve yüksek kalite stardartlarına ulaşmak, firmaların pazarlarında pozitif ayrışmasına katkı sağlamaktadır. Bu temel prensipler ile oluşmuş kalite ve insan politikamız, uluslararası pazarlarda şirketimizin tanınmasına  ve özellikle yurt dışındaki Türk malı kalite algısının, kalitenin tecrübe edilerek  gelişmesine  ve uluslararası pazarda  ön yargıların kırılmasına  yardımcı olmaktadır.

Geçmiş dönemlerde, katıldığımız uluslararası fuar ve organizasyonlar, ülke ziyaretleri ve ticari ateşeliklerimizden sağladığımız firma listeleri ile İhracat hedeflerimizi arttırmaya çalışırdık. TurkishExporter sayesinde artık zaman ve para harcamadan ürünlerimize kolayca talepler bulabiliyoruz. Şu ana kadar 100'ün üzerinde ticari  görüşme gerçekleştirdik. İhracat yaptığımız ülke sayısına 2 yeni ülke daha ekleme şansı yakaladık ve yakın gelecekte bu sayısının daha da artacağını söylemek isterim. Özellikle coğrafi uzaklığı nedeniyle,  Güney Amerika ve Batı Afrika'dan müşteriler ile tanışmak ve pazar koşulları hakkında çok değerli bilgilere sahip olmak da bizim için paha biçilemez tecrübeler oldu.

TurkishExporter e-ticaret sitesine, firmamıza ve ülke ekonomimize sağladığı çok değerli katkılar için tekrar teşekkür ederiz.

DEMİRSAN SOĞUK ÇEKME SAN. TİC. A.Ş.

Cenk MEÇOĞLU - İş Geliştirme Yöneticisi

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.